قوانین و مقررات

1-افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند.

2- در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.
تبصره 1: کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
تبصره 2: کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
تبصره 3: عضویت در سایت مدیرسبز رایگان است.

3. تمامی فعالیت های وب سایت سبدباز مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. در نتیجه من حق درخواست هر گونه خدمات مغایر با قوانین کشور را از خود سلب می نمایم.

4. سبدباز حق دارد سفارش من را به هر دلیلی رد نماید و انجام ندهد. در این حالت سبدباز کل مبلغ ریالی پرداخت شده توسط اینجانب را به حساب بانکی من باز می گرداند.

5. فعالیت در سایت سبدباز تنها برای اشخاص بالای 18 سال مجاز می باشد و من تایید می کنم که بالای 18 سال سن دارم.

6. من متعهد می شوم که در حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری خود دقت لازم را مبذول دارم. از این رو در صورت بروز هرگونه مشکلی در رابطه با دسترسی شخص ثالث به اطلاعات حساب کابری من در وب سایت سبدباز ، مسئولیت تمامی عواقب آن بر عهده اینجانب بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه تهران پرداخت نخواهد بود.

7. من می‌دانم و قبول دارم که با توجه به عدم امکان بازگشت پول به کارت‌های هدیه، نباید با کارت‌های هدیه (که به حساب بانکی متصل نیستند و روی آن‌ها نام و نام خانوادگی من درج نشده است) پرداخت اینترنتی نمایم و در صورت انجام این کار، مسئولیت تبعات آن مثل تاخیر در بررسی صحت پرداخت ریالی من، تاخیر یا عدم امکان دریافت خدمات و تاخیر یا بروز مشکلات و موانعی برای دریافت مبلغ ریالی پرداخت شده، بر عهده اینجانب می‌باشد.

8. سبدباز در صورت بروز هر مشکلی که خارج از کنترل این سایت باشد مانند عدم کار کردن سایت های ارایه دهنده اطلاعات مالی بازارهای مختلف و یا هر مشکل دیگر، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. در نتیجه من حق هرگونه اعتراض در قبال بروز اطلاعات اشتباه سایت هایی که منابع اطلاعاتی بازارهای مالی ارایه می دهند را خود سلب می نمایم. همچنین سبدباز حق دارد به طور کاملا یک طرفه تعیین نماید که چه شرایط یا مواردی خارج از کنترل این وب سایت است و چه مواردی نیست و من حق هرگونه اظهار نظر خود در این زمینه را سلب می نمایم .

9. درصورت واریز مبلغ ریالی اضافی، لغو سفارش و یا هر دلیل دیگری که لازم باشد سبدباز مبلغی را به حسابم واریز نماید، واریز توسط سبدباز ظرف مدت حداکثر ۲ روز کاری پس از تایید واریز وجه توسط سبدباز به انجام می رسد و من حق درخواست بازپس گرفتن این مبلغ را زودتر از این زمان، از خود سلب می نمایم.

10. استفاده از حساب بانکی دیگران برای انجام پرداخت ها غیرمجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل در این حالت، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده من می باشد .

11. ثبت سفارش در سایت سبدباز فقط برای اتباع ایرانی مجاز می‌باشد؛ بنابراین من می‌دانم و قبول دارم که اگر جزو اتباع خارجی (فاقد کد ملی و کارت ملی کشور ایران) محسوب ‌‌شوم، لازم است پیش از ثبت سفارش و پرداخت در سایت سبدباز، مراتب را به اطلاع تهران پرداخت برسانم. در غیر این صورت مسئولیت هرگونه تبعات و مشکلات احتمالی بر عهده اینجانب خواهد بود.

{ }