درباره سبدباز
تا همین چند سال پیش اگر کسی پس اندازی داشت، خرید خانه یا سپرده گذاری در بانک‌ها و گرفتن سود بانکی ساده‌ترین و پربازده‌ترین اقدام مالی بود که می‌توانست انجام دهد.

با موج تورمی شدید سال‌های اخیر دیگر، نه خرید خانه کار ساده‌‌ای است نه سود بانک‌ها نسبت به تورم جذابتی دارد. از همین رو آشنایی و فعالیت در دیگر بازارهای مالی تبدیل به نیازی عمومی برای اکثر مردم شده است.

اما فعالیت در بازارهای مالی نیاز به تخصص، دانش و تجربه دارد. بدون مطالعه، تحلیل و بررسی نه تنها رسیدن به سود و بازدهی ناممکن می‌شود که احتمال ضرر و زیان بالایی هم داده می‌شود.

سبدباز، پلتفرمی است که اعضای آن می‌توانند با فعالیت در آن، بدون هرگونه ریسکی برای سرمایه خود، با یک سرمایه فرضی در بازارهای مالی مختلف مانند بورس، طلا و حتی رمزارزها فعالیت کنند، تجربه کسب کنند و پس از آن در بازارهای واقعی دست به خرید و فروش بزنند.

شما در سبدباز، در سبدهای مختلف خود استراتژی‌ها متنوعی را می‌توانید تجربه و امتحان کنید. همچنین با توجه به این که سامانه سبدباز نوعی از سوشال تریدینگ، با دنبال کردن سبدهای دیگر اعضا می‌توانید از نحوه عملکرد و بازدهی آنها نیز مطلع شوید.
{ }